Nieuws: Update 10 december geruimde graven Vlaardingen 2025
   Familienaam:   Voorna(a)m(en):
Aanmelden
Familienamen
Video-opnamen
Alle Media
Aantekeningen
Datums & verjaardagen
Statistieken
Verander van taal
Bladwijzers

Arentje BEIJERS SCHUURMAN

Arentje BEIJERS SCHUURMAN

Vrouwelijk


Generaties:      Standaard    |    Compact    |    Verticaal    |    Alleen tekst    |    Register    |    Tabellen    |    PDF

Generatie: 1

  1. 1.  Arentje BEIJERS SCHUURMAN

    Gezin/Partner: Gerrit DE RAVE. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 2. Johannes DE RAVE  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 3 nov 1861 in Nieuwenhoorn,ZH,NLD; is gestorven op 16 mrt 1930 in Vlaardingen,ZH,NLD.


Generatie: 2

  1. 2.  Johannes DE RAVE Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Arentje1) is geboren op 3 nov 1861 in Nieuwenhoorn,ZH,NLD; is gestorven op 16 mrt 1930 in Vlaardingen,ZH,NLD.

    Johannes is getrouwd met Catrina VAN DER HOEK op 20 nov 1884 (civil) in Nieuwenhoorn,ZH,NLD. Catrina (dochter van Arij VAN DER HOEK en Jannetje PIJPER) is geboren op 22 dec 1861 in Nieuw-Helvoet,ZH,NLD; is gestorven op 13 jan 1942 in Vlaardingen,ZH,NLD; is begraven in Vlaardingen,ZH,NLD. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 3. Gerrit DE RAVE  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 25 mrt 1885 in Nieuwenhoorn,ZH,NLD; is gestorven op 3 okt 1949 in Vlaardingen,ZH,NLD.


Generatie: 3

  1. 3.  Gerrit DE RAVE Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (2.Johannes2, 1.Arentje1) is geboren op 25 mrt 1885 in Nieuwenhoorn,ZH,NLD; is gestorven op 3 okt 1949 in Vlaardingen,ZH,NLD.

    Gerrit is getrouwd met Adriana DIJKSHOORN op 20 mrt 1913 (civil) in Vlaardinger-Ambacht,ZH,NLD. Adriana (dochter van Johannes DIJKSHOORN en Aagje DU CLOU) is geboren op 29 okt 1887 in Vlaardinger-Ambacht,ZH,NLD; is gestorven op 22 mei 1972 in Vlaardingen,ZH,NLD; is begraven in Vlaardingen,ZH,NLD. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 4. Catrina Agatha Helena DE RAVE  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 4 jan 1915 in Vlaardingen,ZH,NLD; is begraven op 28 nov 1979 in Vlaardingen,ZH,NLD.


Generatie: 4

  1. 4.  Catrina Agatha Helena DE RAVE Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (3.Gerrit3, 2.Johannes2, 1.Arentje1) is geboren op 4 jan 1915 in Vlaardingen,ZH,NLD; is begraven op 28 nov 1979 in Vlaardingen,ZH,NLD.

    Catrina is getrouwd met Johannes VAN DEN BERG op 4 nov 1948 (civil). Johannes is geboren in 1908; is begraven op 13 feb 1984 in Vlaardingen,ZH,NLD. [Gezinsblad] [Familiekaart]