Nieuws: Update 10 december geruimde graven Vlaardingen 2025
   Familienaam:   Voorna(a)m(en):
Aanmelden
Familienamen
Video-opnamen
Alle Media
Aantekeningen
Datums & verjaardagen
Statistieken
Verander van taal
Bladwijzers

Cornelis VAN REE

Cornelis VAN REE

Mannelijk


Generaties:      Standaard    |    Compact    |    Verticaal    |    Alleen tekst    |    Register    |    Tabellen    |    PDF

Generatie: 1

  1. 1.  Cornelis VAN REE

    Gezin/Partner: Elisabeth BESTEBROER. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 2. Jan Cornelis VAN REE  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 13 sep 1794 in Puttershoek,ZH,NLD; is gestorven op 16 feb 1844 in Schiedam,ZH,NLD.


Generatie: 2

  1. 2.  Jan Cornelis VAN REE Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Cornelis1) is geboren op 13 sep 1794 in Puttershoek,ZH,NLD; is gestorven op 16 feb 1844 in Schiedam,ZH,NLD.

    Jan is getrouwd met Agatha DROPPERT op 3 apr 1816 (civil) in Vlaardingen,ZH,NLD. Agatha (dochter van Pieter DROPPERT en Neeltje VAN DER SPIJK) is geboren op 17 apr 1795 in Vlaardingen,ZH,NLD; is gedoopt op 19 apr 1795 in Vlaardingen,ZH,NLD; is gestorven op 16 aug 1856 in Schiedam,ZH,NLD. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 3. Agatha VAN REE  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 23 jun 1829 in Vlaardingen,ZH,NLD; is gestorven op 12 aug 1897 in Schiedam,ZH,NLD.


Generatie: 3

  1. 3.  Agatha VAN REE Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (2.Jan2, 1.Cornelis1) is geboren op 23 jun 1829 in Vlaardingen,ZH,NLD; is gestorven op 12 aug 1897 in Schiedam,ZH,NLD.

    Agatha is getrouwd met Albertus JANSEN op 14 mei 1856 (civil) in Schiedam,ZH,NLD. Albertus (zoon van Albertus JANSEN en Pieternelletje POOT) is geboren op 22 dec 1823 in Voorschoten,ZH,NLD; is gestorven op 5 nov 1872 in Schiedam,ZH,NLD. [Gezinsblad] [Familiekaart]