Nieuws: Update 10 december geruimde graven Vlaardingen 2025
   Familienaam:   Voorna(a)m(en):
Aanmelden
Familienamen
Video-opnamen
Alle Media
Aantekeningen
Datums & verjaardagen
Statistieken
Verander van taal
Bladwijzers

Jan VAN DER PLAS

Jan VAN DER PLAS

Mannelijk


Generaties:      Standaard    |    Compact    |    Verticaal    |    Alleen tekst    |    Register    |    Tabellen    |    PDF

Generatie: 1

  1. 1.  Jan VAN DER PLAS

    Gezin/Partner: Trijntje HAASNOOT. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 2. Cornelis VAN DER PLAS  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 10 jun 1892 in Katwijk,ZH,NLD; is gestorven op 8 feb 1991 in Katwijk,ZH,NLD; is begraven in Katwijk,ZH,NLD.


Generatie: 2

  1. 2.  Cornelis VAN DER PLAS Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Jan1) is geboren op 10 jun 1892 in Katwijk,ZH,NLD; is gestorven op 8 feb 1991 in Katwijk,ZH,NLD; is begraven in Katwijk,ZH,NLD.

    Cornelis is getrouwd met Neeltje BLOK op 27 dec 1918 (civil) in Katwijk,ZH,NLD. Neeltje (dochter van Leendert BLOK en Neeltje VAN DER HORST) is geboren op 18 feb 1896 in Katwijk,ZH,NLD; is gestorven op 8 okt 1989 in Katwijk,ZH,NLD; is begraven in Katwijk aan Zee,ZH,NLD. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 3. Jan VAN DER PLAS  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 14 dec 1919 in Katwijk,ZH,NLD; is gestorven op 10 feb 1993 in 's-Gravenhage,ZH,NLD.


Generatie: 3

  1. 3.  Jan VAN DER PLAS Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (2.Cornelis2, 1.Jan1) is geboren op 14 dec 1919 in Katwijk,ZH,NLD; is gestorven op 10 feb 1993 in 's-Gravenhage,ZH,NLD.

    Jan is getrouwd met Pleuntje POOT op 17 mei 1945 (civil) in Katwijk,NB,NLD. Pleuntje (dochter van Gerrit POOT en Arendje WEEDA) is geboren op 4 jan 1918 in Katwijk,ZH,NLD; is gestorven op 13 jun 1998 in Katwijk,ZH,NLD. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 4. Kees VAN DER PLAS  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    2. 5. Adéle VAN DER PLAS  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    3. 6. Levend  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    4. 7. Levend  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven


Generatie: 4

  1. 4.  Kees VAN DER PLAS Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (3.Jan3, 2.Cornelis2, 1.Jan1)

  2. 5.  Adéle VAN DER PLAS Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (3.Jan3, 2.Cornelis2, 1.Jan1)

  3. 6.  Levend Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (3.Jan3, 2.Cornelis2, 1.Jan1)

  4. 7.  Levend Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (3.Jan3, 2.Cornelis2, 1.Jan1)