Nieuws: Update 10 december geruimde graven Vlaardingen 2025
   Familienaam:   Voorna(a)m(en):
Aanmelden
Familienamen
Video-opnamen
Alle Media
Aantekeningen
Datums & verjaardagen
Statistieken
Verander van taal
Bladwijzers

Simon Jan PAUL

Simon Jan PAUL

Mannelijk


Generaties:      Standaard    |    Compact    |    Verticaal    |    Alleen tekst    |    Register    |    Tabellen    |    PDF

Generatie: 1

  1. 1.  Simon Jan PAUL

    Gezin/Partner: Clasina VAN ESSEN. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 2. Magdalena Maria PAUL  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 22 sep 1907 in Berkel en Rodenrijs,ZH,NLD; is gestorven op 26 nov 1996; is begraven in Berkel en Rodenrijs,ZH,NLD.


Generatie: 2

  1. 2.  Magdalena Maria PAUL Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Simon1) is geboren op 22 sep 1907 in Berkel en Rodenrijs,ZH,NLD; is gestorven op 26 nov 1996; is begraven in Berkel en Rodenrijs,ZH,NLD.

    Magdalena is getrouwd met Matthijs VAN DER SPEK op 19 sep 1929 (civil) in Bergschenhoek,ZH,NLD. Matthijs (zoon van Nicolaas VAN DER SPEK en Magdalena Mattina UITDENBOGERT) is geboren op 26 jun 1904 in Berkel en Rodenrijs,ZH,NLD; is gestorven op 29 mei 1981; is begraven in Berkel en Rodenrijs,ZH,NLD. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 3. Nicolaas VAN DER SPEK  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 1 feb 1931 in Overschie,ZH,NLD; is gestorven op 13 jul 2020 in Rotterdam,ZH,NLD.


Generatie: 3

  1. 3.  Nicolaas VAN DER SPEK Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (2.Magdalena2, 1.Simon1) is geboren op 1 feb 1931 in Overschie,ZH,NLD; is gestorven op 13 jul 2020 in Rotterdam,ZH,NLD.

    Nicolaas is getrouwd met Maria POOT op 4 mei 1960 (civil) in Overschie,ZH,NLD. Maria (dochter van Huijbrecht POOT en Maria DIJKSHOORN) is geboren op 4 jun 1932 in Vlaardinger-Ambacht,ZH,NLD; is gestorven op 25 jan 2025 in Berkel en Rodenrijs,ZH,NLD; is begraven in Berkel en Rodenrijs,ZH,NLD. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 4. VAN DER SPEK  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 23 sep 1961.
    2. 5. Levend  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    3. 6. Levend  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    4. 7. Levend  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven


Generatie: 4

  1. 4.  VAN DER SPEK Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (3.Nicolaas3, 2.Magdalena2, 1.Simon1) is geboren op 23 sep 1961.

  2. 5.  Levend Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (3.Nicolaas3, 2.Magdalena2, 1.Simon1)

  3. 6.  Levend Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (3.Nicolaas3, 2.Magdalena2, 1.Simon1)

  4. 7.  Levend Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (3.Nicolaas3, 2.Magdalena2, 1.Simon1)