Nieuws: Update 10 december geruimde graven Vlaardingen 2025
   Familienaam:   Voorna(a)m(en):
Aanmelden
Familienamen
Video-opnamen
Alle Media
Aantekeningen
Datums & verjaardagen
Statistieken
Verander van taal
Bladwijzers

Dirk VAN HERKEN

Dirk VAN HERKEN

Mannelijk


Generaties:      Standaard    |    Compact    |    Verticaal    |    Alleen tekst    |    Register    |    Tabellen    |    PDF

Generatie: 1

  1. 1.  Dirk VAN HERKEN

    Gezin/Partner: Maria KOOLE. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 2. Tijsje VAN HERKEN  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 11 dec 1854 in Melissant,ZH,NLD; is gestorven op 22 apr 1932 in Melissant,ZH,NLD.


Generatie: 2

  1. 2.  Tijsje VAN HERKEN Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Dirk1) is geboren op 11 dec 1854 in Melissant,ZH,NLD; is gestorven op 22 apr 1932 in Melissant,ZH,NLD.

    Tijsje is getrouwd met Adriaan VAN DER WERF op 29 apr 1875 (civil) in Melissant,ZH,NLD. Adriaan (zoon van Jacob VAN DER WERF en Dina GAST) is geboren op 3 mrt 1851 in Zonnemaire,ZE,NLD; is gestorven op 31 mei 1931 in Melissant,ZH,NLD. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 3. Cornelis VAN DER WERF  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 5 mrt 1885 in Melissant,ZH,NLD; is gestorven op 23 jan 1975 in Vlaardingen,ZH,NLD.


Generatie: 3

  1. 3.  Cornelis VAN DER WERF Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (2.Tijsje2, 1.Dirk1) is geboren op 5 mrt 1885 in Melissant,ZH,NLD; is gestorven op 23 jan 1975 in Vlaardingen,ZH,NLD.

    Cornelis is getrouwd met Alida OOSTHOEK op 4 nov 1943 (civil) in Vlaardingen,ZH,NLD. Alida (dochter van Dirk Pieter OOSTHOEK en Alida POOT) is geboren op 13 feb 1902 in Vrijenban,ZH,NLD; is gestorven op 11 nov 1984 in Vlaardingen,ZH,NLD. [Gezinsblad] [Familiekaart]